693930094

biuro@centrumdekoracji.com

Kilka słów o historii firmy

Centrum Dekoracyjno Florystyczne Barbara Laszuk to firma z prawie 30-letnią tradycją.
Od początku działalności zajmujemy się importem i sprzedażą akcesoriów dla florystów i dekoratorów, kwiatów sztucznych i suszu egzotycznego.

Niezwykle istotną rzeczą dla nas jest stałe podnoszenie swoich kwalifikacji, podążanie za najnowszymi trendami oraz oferowanie naszym Klientom wyjątkowego towaru, dlatego kilka razy do roku odwiedzamy krajowe i zagraniczne targi branżowe. Przywozimy stamtąd nowe pomysły i inspiracje, które wcielamy w projektowani np. kompozycji kwiatowych czy dekoracji ślubnych.

Zawsze starannie dobieramy oferowany asortyment - tak aby był on unikalny na rynku i jednocześnie atrakcyjny dla naszych nabywców, dlatego też jesteśmy jedną z wiodących na Śląsku hurtowni artykułów florystycznych i dekoracyjnych. I co dla nas niezwykle istotne - nasz asortyment cieszy się ogromną popularnością wśród Klientów z Czech i Słowacji, którzy licznie odwiedzają nasze punkty.

Klientów zainteresowanych zakupami hurtowymi - zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Bytomiu oraz punktu na Śląskiej Giełdzie Kwiatowej w Tychach. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku otwarliśmy dwie kwiaciarnie SOUVENIR w śląskich centrach handlowych - w M1 w Zabrzu i Plejadzie w Bytomiu. W niedalekiej przyszłości planujemy otwarcie kolejnych kwiaciarni.

Przemysław

Przemysław

+48 693 930 096 p.laszuk@centrumdekoracji.com

Barbara

Barbara

+ 48 693 930 094 b.laszuk@centrumdekoracji.com